Zielono-czarni ugoszczeni w Restauracji Hotelowej Stal

Zielono-czarna rodzina w miniony piątek spotkała się na wspólnej kawie w zaprzyjaźnionej Restauracji Hotelowej Stal. W miłej atmosferze i ciekawym otoczeniu, a także dzięki profesjonalnej obsłudze można było we wspólnym gronie porozmawiać na wiele tematów.

Niedawno Restauracja Hotelowa STAL przeszła całkowitą metamorfozę. Teraz to połączenie nowoczesności z tradycją, ale zarazem zachowaniem wysokich standardów. Ciekawy wystrój wnętrz, odpowiednie kolory i wystrój sprawiają, że już na pierwszy rzut oka chce się tu miło spędzić czas.

W takiej też miłej atmosferze zielono-czarni spotkali się w zaprzyjaźnionej Restauracji Hotelowej Stal. Piłkarze, jak i sztab szkoleniowy mogli podczas wspólnej kawy porozmawiać na nurtujące wszystkich kwestie.

Warto zaznaczyć, że Restauracja STAL jest przygotowana na organizację imprez dużych i małych, ale i na spotkania rodzin z dziećmi. Przygotowano nawet specjalny kącik dla dzieci. A do tego, co w restauracji najważniejsze – tradycyjna polska kuchnia. Wszystkie dania powstają bowiem na bazie świeżych i starannie wyselekcjonowanych produktów lokalnych. Jest po prostu smacznie.

Restauracja hotelowa STAL otwarta jest od poniedziałku do piątku, od godz. 13:00 do 22:00, w niedzielę od 12:00 do 22:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni