Hutnik zawita do Stalowej Woli

W niedzielne popołudnie na stadionie przy ulicy Hutniczej w ramach 8. kolejki II ligi zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Hutnikiem Kraków.

Nasi niedzielni rywale w bieżącym sezonie zgromadzili na swoim koncie dwanaście oczek wygrywając trzy potyczki i trzy remisując, a tylko raz ekipa z Krakowa schodziła z boiska pokonana. Przed tygodniem Hutnik na własnym boisku pokonał rezerwy ŁKS-u Łódź 4:1. Nasz niedzielny przeciwnik legitymuje się najlepszym bilansem bramkowym całej ligi. To druga najlepsza ofensywa i druga najlepsza defensywa całej ligi.

Nasza drużyna na razie nie może się wstrzelić z idealną dyspozycją w meczach o punkty. Zielono-czarni nie grają źle, lecz brakuje wykończenia. Drużyny, z którymi mierzyła się Stalówka nie były dużo lepsze, ale jak powiedział obrońca Stali Piotr Rogala, w tej lidze wygrywa ten, kto popełni mniej błędów.

W ostatnim ligowym spotkaniu nasz zespół uległ w Kaliszu miejscowemu KKS 0:1. Zielono-czarni dzielnie walczyli z rywalem mimo osłabienia praktycznie przez całą drugą odsłonę zawodów. Stal miała kilka okazji, ale nie były one na tyle klarowne, aby przechylić szalę na swoją korzyść. Nasi zawodnicy dużo lepiej prezentują się na własnym stadionie, aczkolwiek będzie to dopiero trzeci mecz w Stalowej Woli.

 

Stal Stalowa Wola – KKS Kalisz

niedziela (10.09.2023)
godz. 16:15
sędzia: Rafał Rokosz (Katowice)

transmisja live :  PILOT WP  oraz  TVP SPORT

bilety:
on-line: KUP BILET

kasy stadionu: sobota (g.11-13), niedziela (13-16:15)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni