Grupy młodzieżowe – wyniki (12/13.10.2019)

W miniony weekend nasze drużyny mogły zgodnie cieszyć się ze zwycięstw wygrywając swoje spotkania.

 

junior starszy

W pełni zrehabilitowali się juniorzy starsi rówieśnikom z Niska pokonując ich na swoim boisku 3:1. Spotkanie jednak trzymało wszystkich w napięciu do końcowych minut i dopiero bramka Jakuba Lebiody w 88 minucie uspokoiła trenera oraz zgromadzonych kibiców. Stal po 10 kolejkach z dorobkiem 19 punktów zajmuje 4 miejsce tracąc 7 „oczek” do liderującej Resovii Rzeszów oraz jedno do drugiej w tabeli Siarki Tarnobrzeg.

Stal Stalowa Wola PSA – Sokół Nisko 3:1 (2:1)

Warchoł (sam) 2, Grabarz 22, Lebioda 88 – Knap 20

K.Moskal – Buczek, Bosak, B.Gnatek, Lebioda, Czerepak, S.Gnatek, F.Moskal, Mazurek (65. Białas), Kowal (70. Rainer), Grabarz

rezerwa: Penc, Wojtusik

Wyniki/Tabela


junior młodszy

Po remisie w 10 kolejce z Siarką Tarnobrzeg podopieczni Sławomira Adamusa poszli za ciosem i sobotę pokonali drużynę Karpat Krosno 3:2. Po znakomitej pierwszej połowie i prowadzeniu 3:0 , w drugiej nasi chłopcy pozwolili rywalowi na nieco więcej i o końcowy sukces musieli walczyć do ostatniej minuty spotkania. W ostateczności 3 punkty zostały przy Hutniczej, a drużyna po tym zwycięstwie awansowała na 7 pozycję w tabeli.

Stal Stalowa Wola PSA – Karpaty Krosno 3:2 (3:0)

Tłuczek 20,41, Ziółkowski 32  –  Telega 68, 80

Koluch – Krajanowski, Książek (60. Olko), Omuru (85. Wołoszyn), Wojtusik, Naslyan, Maj (55. Bielecki), Ziółkowski, Panicz (65. Fedejko), Sokołowski, Tłuczek

rezerwa: Chamera

Wyniki/Tabela


trampkarz starszy

Problemów z pokonaniem Karpat Krosno nie mieli natomiast trampkarze starsi wygrywając ze swoim rywalem aż 5:0. Po wyrównanej pierwszej połowie i nikłym prowadzeniu , po przerwie istniała już tylko jedna drużyna a łupem bramkowym podzieliło się trzech zawodników. Podopieczni Andrzeja Kasiaka po 11 kolejce zajmują czwarte miejsce w tabeli tracąc do lidera 8 punktów.

Stal Stalowa Wola PSA – Karpaty Krosno 5:0 (1:0)

Drozd 37, 68, Sajdak 47, Potocki 55, 75

Olko – Zając, Majkowski, Burda, Stępak, Iskra, Samołyk, Baziński, Pioterczak, Wraga, Sajdak

rezerwa: Latawiec, Studnicki, Potocki, Siwiec, Bulec, Drozd, Mierzwa

Wyniki/Tabela


 


 

Harmonogram kolejnych gier:

sobota – (19.10)

godz. 10:00 – UKS SMS Stal Mielec – Stal Stalowa Wola PSA (jun.młodszy)

godz. 11:00 – Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola PSA (jun.starszy)

godz. 14:00 – Stal Stalowa Wola PSA (tramp.młodszy) – Stal Rzeszów SA

godz. 14:30 – UKS SMS Stal Mielec- Stal Stalowa Wola PSA (tramp.starszy)

 

Junior młodszy: Stal Stalowa Wola PSA – Karpaty Krosno

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni