Daleka podróż po zwycięstwo

Przed nami kolejne spotkanie z udziałem naszej „Stalówki”! W sobotę 7 marca zielono-czarni w dalekim Stargardzie zmierzą się z Błękitnymi. Walczymy o trzy punkty!

Tydzień temu nasi piłkarze bezbramkowo zremisowali z Bytovią Bytów. Tym razem nie zagramy na naszym stadionie, lecz w dalekim Stargardzie. Zielono-czarni muszą pokonać ponad 700 kilometrów w jedną stronę, aby stanąć do rywalizacji z przeciwnikiem.

Błękitni to aktualnie ósmy zespół w tabeli, który na swoim koncie zgromadził 30 punktów. Nasz sobotni rywal na własnym stadionie odniósł sześć zwycięstw, jedno spotkanie zremisował, a trzy przegrał. W jesiennej potyczce Błękitni okazali się lepsi od „Stalówki” i zwyciężyli 1:0. Wszyscy mamy nadzieję, że nasi piłkarze teraz zrewanżują się za porażkę z sierpnia.

– Jedziemy do Stargardu na mega ciężki wyjazd i musimy się nastawić na piekielnie ciężkie warunki. Nie będzie takiej publiki i boiska jak w Stalowej Woli, ale gdzie nie zagramy – czy u siebie, czy na wyjeździe – będziemy się „trzaskać” z każdym – podkreślał Bartosz Sobotka.

Kolejny ciężki mecz przed nami, ale jesteśmy świadomi tego, gdzie jesteśmy i o co gramy. Wszędzie, gdzie będziemy jechać, nieważne gdzie, jedziemy po zwycięstwo – dodał Szymon Jarosz.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00. Liczymy na zwycięstwo i dobrą grę naszych piłkarzy oraz czekamy już na kolejny mecz w Stalowej Woli.

UWAGA: Na wniosek prezydenta Stargardu mecz zostanie rozegrany BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. Decyzja ma związek z zagrożeniem epidemiologicznym po wykryciu u dwojga mieszkańców Stargardu zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni