Czas na Derby Podkarpacia

W sobotę 26 września w meczu 12. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg. Czas na Derby Podkarpacia!

Tym razem na III-ligowym poziomie, ale derby to zawsze derby. Już w sobotę 26 września zielono-czarni w Tarnobrzegu rywalizować będą z miejscową Siarką. O tym, jak prestiżowe będzie to spotkanie nikogo nie trzeba przekonywać.

Nasza „Stalówka” w ubiegłą środę rozegrała zaległy mecz z Podlasiem Biała Podlaska i w tej potyczce po nerwowej końcówce zwyciężyła 3:2. Dzięki temu zwycięstwu Stal w tabeli III ligi grupy IV zajmuje ósme miejsce. Nasi piłkarze zgromadzili czternaście punktów.

Siarka jest jedno „oczko” nad nami, zajmuje siódmą pozycję. Drużyna z Tarnobrzega ma 15 punktów, ale i dwa mecze rozegrane więcej od Stali. Siarka w tym sezonie na własnym stadionie trzy spotkania wygrała, jedno zremisowała, a w dwóch poniosła porażkę. Wszyscy liczymy na to, że w sobotę zespół z Tarnobrzega nie poprawi swojego bilansu.

Derby Podkarpacia zostaną rozegrane w sobotę, 26 września. Początek meczu w Tarnobrzegu o godzinie 16:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni