Cracovia II przeciwnikiem „Stalówki”

W sobotę 14 listopada w meczu 20. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się na wyjeździe z Cracovią II. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Zielono-czarni w ostatniej kolejce pokonali 2:1 Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski i do swojego dorobku dopisali kolejne trzy punkty. Czasu na odpoczynek nie ma zbyt dużo, bowiem już w sobotę „Stalówka” rywalizować będzie z rezerwami ekstraklasowej Cracovii. Ten mecz odbędzie się na znanym nam stadionie Prądniczanki w Krakowie.

Rezerwy Cracovii w tabeli III ligi grupy IV zajmują piętnaste miejsce. „Pasy” w osiemnastu meczach zgromadziły osiemnaście punktów. Złożyło się na to pięć zwycięstw i trzy remisy. Drużyna ze stolicy Małopolski zanotowała także dziesięć porażek.

Stal aktualnie zajmuje siódme miejsce i zgromadziła 29 punktów w siedemnastu potyczkach. Zielono-czarni wygrali 9 meczów, dwa zremisowali, a w sześciu musieli uznać wyższość rywala.

Wszyscy liczymy na to, że po sobotnim spotkaniu podopieczni Jaromira Wieprzęcia do Stalowej Woli przywiozą kolejne trzy punkty.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni