Baraż o CLJ U-15: relacja wideo na żywo!

W walce o Centralną Ligę Juniorów U-15 (CLJ U-15) młodzi zawodnicy „Stalówki” rywalizują ze swoimi rówieśnikami z Unii Tarnów. W pierwszym meczu zielono-czarni zremisowali 2:2 w Tarnowie. Przed rewanżowym spotkaniem dla wszystkich kibiców Stali mamy znakomitą wiadomość!

Przypomnijmy, że po wygraniu Ligi Podkarpackiej trampkarze starsi w dwumeczu barażowym rywalizują ze zwycięzcą ligi małopolskiej – Unią Tarnów. Pierwsze spotkanie, rozegrane w środę 11 listopada w Tarnowie, zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla zielono-czarnych strzelili Cyprian Pchełka i Kamil Bąk. Trenerem zespołu jest Michał Czubat. Teraz czas na rewanż!

Rewanżowa potyczka odbędzie się w Stalowej Woli w niedzielę o godzinie 11:00. Spotkanie niestety rozegrane zostanie bez udziału publiczności, ale dla wszystkich Kibiców mamy miłą niespodziankę.

Zapraszamy wszystkich na bezpośrednią transmisję wideo dostępną na naszym kanale Youtube. Subskrybuj i bądź z nami na bieżąco!

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni