Chełmianka rywalem Stali

W niedzielę w 30. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola w spotkaniu wyjazdowym zmierzą się z Chełmianką Chełm.

Przed zielono-czarnymi kolejne spotkanie ligowe. Tym razem wyjazdowe – z Chełmianką Chełm. Nasz najbliższy przeciwnik zajmuje w tabeli III ligi grupy IV piąte miejsce, a więc tuż za „Stalówką”. Chełmianka na swoim koncie zgromadziła 46 punktów, a więc jeden mniej niż zielono-czarni.

Piłkarze z Chełmna w tym sezonie odnieśli czternaście zwycięstw, cztery mecze zremisowali, a w dziewięciu musieli uznać wyższość rywala. W spotkaniach „u siebie” Chełmianka pięciokrotnie triumfowała, czterokrotnie zremisowała i trzykrotnie przegrała.

Nasze pierwsze spotkanie z tą drużyną w tym sezonie odbyło się w 9. kolejce. Wtedy to zielono-czarni przegrali 0:1. Tym razem liczymy, że po ostatnim gwizdku sędziego to nasza „Stalówka” będzie sobie mogła dopisać trzy punkty.

Mecz Chełmianka Chełm – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w niedzielę, 18 kwietnia. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni