Blachotrapez Sp. z o.o. w Klubie 100

Miło nam poinformować,że dniu dzisiejszym do Klubu 100 dołączyła kolejna firma – Blachotrapez Sp z o.o.  

Innowacja, najwyższa jakość produktów i kreowanie nowych wzorów użytkowych to kluczowe aspekty rozwoju firmy Blachotrapez. To również wartości, które od lat wyznaczają rytm codziennej pracy naszych fachowców. Jako lider w produkcji pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce, firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, gwarantuje najwyższą dbałość o proces produkcyjny. Dbamy o to by nasza praca była perfekcyjna na każdym etapie, już od projektu, poprzez dobór materiałów i kolorów, produkcję aż do samego montażu.

Materiały pokryciowe Blachotrapezu to precyzja w każdym szczególe i najwyższa jakość potwierdzona pisemną gwarancją, która może wynosić nawet do 50 lat.

Za renomą wyrobów Blachotrapezu stoi również jakość surowców – firma współpracuje tylko z najlepszymi dostawcami i jest generalnym dystrybutorem najwyższej jakości powłok z huty Thyssenkrupp Steel Europe czy TATA Steel. Wszystko po to, aby razem z Państwem realizować marzenia o idealnym domu. Domu pokrytego pięknym, solidnym dachem, który zapewni bezpieczeństwo i komfort całej rodzinie.

Wszystkie informacje dotyczące firmy i jej działalności znajdziecie na  stronie internetowej –> https://www.blachotrapez.eu/pl

?? Serdecznie zapraszamy firmy i przedsiębiorstwa do współpracy. Razem możemy więcej ??

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni