Paweł Kukla sędzią meczu z Resovią Rzeszów

W 1. kolejce nowego sezonu II ligi nasi piłkarze zmierzą się z Resovią Rzeszów. Sędzią głównym tego meczu będzie Paweł Kukla (Kraków) – informuje pzpn.pl.

Paweł Kukla w sezonie 2018/19 czterokrotnie gościł w Boguchwale rozstrzygając spotkania Stali z Gryfem Wejherowo (4:2), Górnikiem Łęczna (2:1), przegrany mecz ze Skrą Częstochowa (1:4) oraz pojedynek z… Resovią, który jak pamiętamy „Stalówka” wygrała 2:1. Czy w sobotę historia się powtórzy i Stal zejdzie z boiska zwycięska?

Wszystkich sympatyków naszej „Stalówki” serdecznie zapraszamy na mecz inaugurujący rozgrywki o Mistrzostwo 2 Ligi w sezonie 2019/2020. Bilety w cenie 10 zł, kobiety oraz dzieci w wieku 8-15 lat – 5 zł, dzieci poniżej 8. roku życia wstęp bezpłatny.

Stal Stalowa Wola – Resovia Rzeszów

27.07.2019 r (sobota)

Izo Arena – Boguchwała

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni