Bartosz Sobotka: Mieliśmy mniej argumentów

– Myślę, że wygrała drużyna lepsza – mówił po meczu z Olimpią Grudziądz Bartosz Sobotka. Kapitan naszego zespołu ubolewał nad błędami indywidualnymi, które popełniają zielono-czarni.

Przyjechaliśmy do drużyny, która walczy o awans. My też mamy swoje marzenia, ambicje. Źle weszliśmy w mecz – piłka nam odskakiwała, zaskakiwała nas. Nasze indywidualne błędy zadecydowały o tym, że przegraliśmy to spotkanie. Myśleliśmy, że to będzie całkiem inaczej wyglądało – komentował po spotkaniu z Olimpią Grudziądz Bartosz Sobotka. „Stalówka” od wicelidera II ligi okazała się słabsza i sobotnie spotkanie przegrała 0:2.

Zielono-czarni znów nie ustrzegli się błędów indywidualnych. – Dwa nasze błędy indywidualne zadecydowały. Po raz kolejny nasze błędy… Tak prawdę mówiąc, to przegrywamy po nich większość tych pojedynków. To nie tak, że rywale mają zdecydowaną przewagę, ale martwiące są te nasze błędy indywidualne – komentował Bartosz.

Kapitan Stali przyznał, że w sobotę zwyciężył zespół lepszy. – Myślę, że wygrała drużyna lepsza. Na pewno mieliśmy mniej argumentów ku temu, żeby wywalczyć w Grudziądzu pełną pulę – podsumował nasz obrońca.

Piłkarze Stali okazję do rehabilitacji będą mieli już w najbliższą środę, kiedy to podejmować będą Olimpię Elbląg.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni