Zmarnowana szansa Stali: „Jesteśmy strasznie smutni”

– Przyjechaliśmy do Grudziądza mega nastawieni i naprawdę każdy chciał wygrać – mówił po meczu z Olimpią Szymon Jopek. Zielono-czarni w sobotnim spotkaniu przegrali jednak 0:2.

Olimpia Grudziądz okazała się zbyt silnym rywalem dla Stali Stalowa Wola. Aktualny wicelider II ligi pokonał „Stalówkę” 2:0. Dodatkowo nasza drużyna mecz kończyła w dziewiątkę. Gole traciliśmy na początku pierwszej i drugiej połowy.

Przespaliśmy trochę pierwszy kwadrans spotkania. Potem spotkanie się wyrównało. Zeszliśmy do szatni z przekonaniem, że wychodzimy na drugą połowę, walczymy i chcemy odnieść zwycięstwo. Niestety szybko dostaliśmy czerwoną kartkę i później to już wyglądało tak, jak wyglądało – mówił po sobotnim meczu Szymon Jopek.

Piłkarze Stali bardzo liczyli na to, że w Grudziądzu spiszą się lepiej. – Bardzo szkoda tego meczu, bo chcieliśmy odnieść zwycięstwo. Przyjechaliśmy do Grudziądza mega nastawieni i naprawdę każdy chciał wygrać. Jesteśmy strasznie smutni, że tak się to spotkanie potoczyło, bo była okazja, żeby się zbliżyć do czołówki – skomentował Szymon.

Już w środę „Stalówka” rozegra kolejne spotkanie ligowe. W Boguchwale zmierzymy się z walczącą o utrzymanie Olimpią Elbląg. – Na pewno będziemy chcieli się zrehabilitować, pokazać że takie mecze nie będą się już nam przydarzać i wyglądać lepiej niż w spotkaniu w Grudziądzu, bo nie ma co się oszukiwać – to było średnie spotkanie w naszym wykonaniu. Też trzeba powiedzieć, że Olimpia zagrała bardzo dobrze – podsumował młody zawodnik naszego zespołu.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni