2022/2023 (JM)

TABELA: B1 junior młodszy „B1 grupa B” grupa 2

 

bramki: 

5 – Wójs

4 – Strojewski

3 – Wtorek, Saj, K.Książek, Piotrowski, Bis

2 – Kostyra, Tofilski, Kogut

1 – Dziopak, Klimek, Rużycki


 

 

1 kolejka – 20.08

Stal Stalowa Wola – KS Trenera Łukasza Kościelskiego 

 

2 kolejka – 23.08

Stal Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło 3:1 (2:0)

bramki: Wójs, Wtorek, Strojewski

Stal: Friedrich – Filist (60.Dziewa), Matyka (60.Klimek), Paleń (70.Potyrała), Piotrowski (70.Kiszka), Saj, Sławek, Wtorek żk, Książek, Strojewski, Wójs

 

3 kolejka – 27.08

Ekoball Sanok – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:0)

bramki: Król 2 – Wtorek

Stal: Friedrich – Matyka (60.Rużycki), Paleń (46.Klimek), Piotrowski (60.Bis), Książek, Filist (46.Kostyra), Saj (75.Dziewa), Sławek, Wtorek, Wójs, Strojewski

 

4 kolejka – 03.09

Stal Stalowa Wola – Karpaty II Krosno 5:2 (2:0)

bramki: Kostyra 2, Tofilski 2, Wójs, Wtorek – Kanapka, Mikuś

Stal: Friedrich – Kogut (75. Bis, 85. Paleń), Kostyra, K.Książek, Dziopak, Saj, Sławek, Strojewski (60.Piotrowski), Wtorek (70. Matyka), Wójs, Tofilski

 

5 kolejka – 06.09

AP Ziomki / Zimowit Rzeszów – Stal Stalowa Wola 2:3 (2:2)

bramki: Wójs, Saj, Piotrowski

Stal: Friedrich – Bis (70.Dziewa), Kostyra (80.Potyrała), Matyka żk, Paleń (85.Kiszka), Piotrowski (60. Rużycki), Saj (88.Chudzik), Książek, Sławek, Wójs, Wtorek

 

6 kolejka – 10.09

Stal Stalowa Wola – Igloopol Dębica 2:0 (1:0)

bramki: Dziopak, K.Książek

Stal: Friedrich – Czubat, Kogut (83. Paleń), Kostyra (70. Rużycki), K.Książek żk, Dziopak, Sławek, Matyka (55.Bis), Saj (46. Strojewski), Wójs (65. Filist), Wtorek (46. Tofilski żk)

 

7 kolejka – 17.09

JKS SMS II Jarosław – Stal Stalowa Wola 0:4 (0:1)

bramki: Strojewski, Wójs, Kogut, Piotrowski

Stal: Friedrich – Cholewa, Matyka, Kostyra (63. Piotrowski), K.Książek, Wtorek (70. Sierkowski), Tofilski, Strojewski (60.Dziewa), Saj (46. Kogut), Paleń, Wójs

 

8 kolejka – 24.09

KS Trenera Łukasza Kościelskiego – Stal Stalowa Wola

 

9 kolejka – 01.10

Czarni 1910 Jasło – Stal Stalowa Wola 3:0 (2:0)

bramki: Bajorek, Frączek, Dobrowolski

 

10 kolejka – 08.10

Stal Stalowa Wola – Ekoball Sanok 3:1 (1:0)

bramki: K.Książek, Saj, Klimek – Mateja

 

11 kolejka – 15.10

Karpaty II Krosno – Stal Stalowa Wola 1:4 (1:0)

bramki: K.Książek (sam) – Bis, M.Książek, Kogut, Saj

 

12 kolejka – 22.10

Stal Stalowa Wola – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów 3:0 (1:0)

bramki: Piotrowski, Strojewski, Wójs

Stal: Friedrich – Wtorek (70. Klimek), Wójs, Sławek, Strojewski, Bis (65. Filist), Jarosz (46. Cholewa), Krol (46. Dziewa), Matyka, Saj, Piotrowski (70. Kiszka)

 

13 kolejka – 30.10

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola 0:0

Stal: Wagner – Wtorek (70. Dziewa), Tofilski, Sławek, Matyka, Kogut (72. Piotrowski), K.Książek, Strojewski (75. Kiszka), Saj (70. Bis), Cholewa (65. Filist), Wójs

 

14 kolejka – 05.11

Stal Stalowa Wola – JKS SMS II Jarosław 4:3 (1:0)

bramki: Bis 2, Strojewski, Rużycki – Dąbrowski, Rokoszyński, Rachwalski

Stal: Friedrich – Dziewa (60. Bis), Wtorek, Sławek (46. Tofilski), Saj, Sierkowski, K.Książek (60. Kiszka), Matyka, Filist (75. Samulak), Strojewski (65. Rużycki), Wójs (70. Klimek)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partner medialny