Tabela/Terminarz 20/21 „grupa spadkowa”

 

kolejka 3 (10.04), g.14:00  

Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola 1:3 (0:1)
Bramki: Stępień 52 – Espana 41 , Lebioda 54, Tłuczek 90+4
Sokół: Wierzgacz- Idec, Stępień, Tetlak, Szewczyk, Stypa, Dziopak, Marut, Tabaka (60` Tur), Wojtak (70` Soboń), Juda
Stal II: Siudak- Bosak, Białas, B.Gnatek, Popek (75` Fedejko), Pietrzyk (46` S.Gnatek), Hascak, F.Moskal, Espana żk (85. Burdzy), Lebioda żk (Świerad), Tłuczek

 

kolejka 4 (17.04), g.16:00

Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1:1 (0:1)
Bramki: Hascak 90+7 – Darłak 23

Stal II: Siudak – Bosak, S.Gnatek, Pietrzyk żk, Białas (89` Buczek), Espana, F.Moskal, Stelmach (63` Świerad), Lebioda (78` Burdzy), Hascak, Tłuczek

 

kolejka 5 (24.04), g.16:00

Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 0:1 (0:1)

Stal II: Siudak – Bosak, Gnatek, Pietrzyk, Białas – Lebioda żk, Stelmach, Stępniowski, Espana żk (78` Świerad) – Tłuczek żk (86` F. Moskal), Haszczak (90` Chmiel).

 

kolejka 6  (01.05), g.18:30

Czarni 1910 Jasło – Stal II Stalowa Wola 4:4 (1:2)
Bramki: 0:1 El Bouh 27, 0:2 El Bouh 36, 1:2 Krajewski 43, 1:3 Hascak 53, 1:4 Burdzy 54, 2:4 Florian 62, 3:4 Krajewski 70, 4:4 Florian 90+2.

Stal II: Knurovsky – Bosak, B. Gnatek, Stelmach, Białas żk – El Bouh (46 Burdzy), Hascak żk, S. Gnatek żk, Moskal – Tłuczek (89 Chmiel żk), Espana żkżk cz 90+3.

 

kolejka 1 (05.05), g.  (przełożona z 27.03)

Sokół Kobluszowa Dln. – Stal II Stalowa Wola 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Stelmach 84-karny, 0:2 Pietrzyk 86-karny.

Stal II: Siudak – S. Gnatek (75 Burdzy), B. Gnatek, Pietrzyk żk, Białas (46 Buczek) – Lebioda, Stelmach żk, Stępniowski, Bosak, Tłuczek (67 F. Moskal), Piechniak (88 Fedejko).

 

kolejka 7 (12.05), g.17:30

Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Płonka 64.

Stal II: Knurovsky – Stępniowski, Gnatek (60 Moskal), Pietrzyk, Bosak (46 Lebioda) – El Bouh, Hascak, Stelmach, Płonka, Espana (90+2 Białas) – Piechniak (czk 30).

 

kolejka 8  (15.05), g.17:00  

Resovia II Rzeszów – Stal II Stalowa Wola 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Sypek 10, 2:0 Czernysz 15, 3:0 Feret 56.

Stal II: Siudak – Bosak, B. Gnatek, Stelmach, Białas (64 Burdzy) – El Bouh, S. Gnatek (82 Fedejko), F. Moskal (88 Popek), Hascak, Lebioda – Tłuczek (88 Świerad).

 

kolejka 2 (19.05), g. (przełożona z 03.04)

Stal II Stalowa Wola – Ekoball Stal Sanok 0:1 (0:1)

Bramka: Kam. Adamiak 38.

Stal: Siudak – Stępniowski, B. Gnatek, Stelmach, Bosak, Lebioda, Moskal (55 S. Gnatek), Haszczak, El Bouh, Tłuczek, Płonka.

 

kolejka 9 (22.05), g.16:00

Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Młp. 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Espana (sam) 37, 1:1 Ilias 50, 1:2 O.Ćwiczak 60

Stal II: Siudak – Stępniowski, Pietrzyk żk, Tłuczek, Zięba – Conde, Hascak, Ilias, Espana – Piechniak, Płonka (84 Lebioda).

 

kolejka 10 (29.05), g.17:00

Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola 2:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Piechniak 7, 0:2 Piechniak 32-karny, 1:2 Bochnak 60, 2:2 Rabczak 87.

Stal: Siudak – Bosak, Białas, S. Gnatek (46 Buczek), Stępniowski (46 B. Gnatek), Conde, Moskal (46 Parea), Hascak, Piechniak, Tłuczek, Lebioda.

 

kolejka 11 (05.06), g.16:00  

Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 1:6 (0:2)

Bramki: 0:1 Kardyś 26, 0:2 Kardyś 45, 0:3 Sadłocha 49, 0:4 Wyparło 65, 0:5 Kramarz 71, 1:5 Hascak 85, 1:6 M.Pyryt

Stal II St.Wola: Siudak [czk33] – Bosak, Tłuczek żk, S.Gnatek, Białas – Stępniowski (46. Conde), Chmiel (34. K.Moskal), Espana (46. Lebioda), F.Moskal, Wojtak – Hascak.

 

kolejka 12 (13.06) / g.17:00

Polonia Przemyśl – Stal II Stalowa Wola

 

Kolejka 13 (20.06) / g.17:00

Stal II Stalowa Wola – Legion Pilzno

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-XIII.‪524.1.2021‬ zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partner medialny