Junior Młodszy

kadra: Jan KOLUCH, Olaf KISZKA, Bartłomiej MAJ, Kacper ZIÓŁKOWSKI, Hubert WATRAS, Krystian PANICZ, Dawid NASLYAN, Maciej KRAJANOWSKI, Tymoteusz MRÓZ, Mikołaj BURDZY, Igor FEDEJKO, Mateusz PAWŁOWSKI, Bartosz OLKO, Jakub PIECH, Artur WOŁOSZYN

 

trenerzy: Sławomir ADAMUS, Adam WASZKIEWICZ

 

3 – Szymon GRABARZ, Bartosz TŁUCZEK

2 – Mateusz PAWŁOWSKI, Kacper ZIÓŁKOWSKI

1 – Tymoteusz MRÓZ, Bartłomiej GNATEK, Bartosz OLKO, Dawid NASLYAN, Maciej KRAJANOWSKI


1 kolejka (21.08) / g.11:00 w Pełkiniach

SMS Jarosław – Stal Stalowa Wola PSA 3:0 (1:0)

Milczak 6, Akstamit 49, Aksamit 79

Koluch (75. Kiszka) – Pawłowski, Fedejko, Burdzy (70. Piech), Mróz, Krajanowski, Panicz, Naslyan, Watras, Ziółkowski, Maj (55. Olko)

rezerwa: Wołoszyn

 


2 kolejka (04.09) / g.17:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Stal Rzeszów SA 1:4 (1:2)

Mróz 25 – Sumara 35, Wojtyło 42, Musik 53, Opalski 76

Koluch (65. Chamera) – Maj (78. Bielecki), Krajanowski, Fedejko, Naslyan, Watras, Pawłowski, Wojtusik, Ziólkowski (75. Olko), Sokołowski, Mróz (55. Piech)

rezerwa: Węglarz, Wołoszyn, Omuru

 


3 kolejka (27.08) / g.13:00 w Tarnobrzegu – Zwierzyniec

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola PSA 4:0 (1:0)

Kosior 30, 58, Sus 65, Gurdak 89

Koluch (70. Kiszka) – Pawłowski, Krajanowski, Studnicki (78. Wołoszyn), Samołyk, Maj, Ziólkowski, Watras (72. Bielecki), Naslyan (62. Piech), Fedejko, Wojtusik

rezerwa: Wołoszyn

 


4 kolejka (31.08) / g.14:00 w Krośnie – Stadion MOSiR

Karpaty Krosno – Stal Stalowa Wola PSA 3:1 (0:1)

Telega 47, Jarosz 56, Głód 75 – Ziółkowski 13

Chamera (30. Kiszka, 60. Koluch) – Taraszka, Maj, Krajanowski, Pawłowski, Fedejko, Mróz, Sokołowski (76. Sroczyński), Naslyan, Piech (65. Olko), Ziółkowski

 


 

5 kolejka (07.09) / g.11:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – UKS SMS Stal Mielec 1:4 (0:3)

Pawłowski 81 – Osiński 10, Jaszcz 26,  Makuch 39, Błażejewski 61

Koluch – Bielecki, Krajanowski, Pawłowski, Maj, Książek, Omuru (57. Wołoszyn), Sokołowski, Watras, Piech (65. Kiszka), Naslyan

 


 

6 kolejka (10.09) / g.16:00 w Dębicy – Stadion MKS-u

MKS DAP Dębica – Stal Stalowa Wola PSA 0:4 (0:2)

Grabarz 29, 54, 90, Tłuczek 85

Koluch – Krajanowski, Pawłowski, Fedejko, Maj (46. Ziółkowski), Wojtusik, Watras (75. Omuru), Naslyan, Burdzy (85. Mróz), Grabarz, Tłuczek

rezerwa: Chamera, Piech

 


 

7 kolejka (14.09) / g.13:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Resovia Rzeszów 0:4 (0:1)

Kojder 44, 61, Wiernik 65, Wójcik 85

Koluch (70. Kiszka) – Krajanowski, Wojtusik (46. Omuru), Pawłowski, Książek (80. Piech), Naslyan, Watras (75. Wołoszyn), Sokołowski, Mróz, Burdzy (70. Olko), Fedejko

 


 

 

8 kolejka (22.09) / g.11:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – SMS Jarosław 3:3 (2:2)

Pawłowski 29, B.Gnatek 33, Olko 87 – Bogacz 5, Stankiewicz 25, Chernyshyn 62

Koluch – Wojtusik, Pawłowski, B.Gnatek, Maj (60. Fedejko, 85.Olko), Watras (68. Bielecki), Ziółkowski (75. Książek), Naslyan, Krajanowski, Sokołowski, Tłuczek

rezerwa: Węglarz, Wołoszyn,


 

9 kolejka (28.09) / g.15:00 w Rzeszowie – Stadion Miejski

Stal Rzeszów SA – Stal Stalowa Wola PSA 6:0 (4:0)

Opalski 7, 34, 37, Cieśla 26, Kaczor 69, Sumara 82

Chamera (46. Koluch) – Krajanowski, Bielecki, Pawłowski, Scilanga (46. Burda), Książek (71. Turek), Watras, Taraszka (46. Taraszka), Mróz, Piech (46.Stępak), Olko (78.Baźiński)


 

10 kolejka (05.10) / g.11:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Siarka Tarnobrzeg 2:2 (2:1)

Naslyan 8, Krajanowski 17 – Nowicki 44, Wisz 47 

Koluch – Wraga, Bielecki (46. Omuru), Krajanowski, Pawłowski (46. Olko), Maj (88. Piech), Sokołowski, Naslyan, Mróz (46.Książek), Ziółkowski, Watras

rezerwa: Sajdak


 

11 kolejka (12.10) / g.13:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – Karpaty Krosno 3:2 (3:0)

Tłuczek 20,41, Ziółkowski 32  –  Telega 68, 80

Koluch – Krajanowski, Książek (60. Olko), Omuru (85. Wołoszyn), Wojtusik, Naslyan, Maj (55. Bielecki), Ziółkowski, Panicz (65. Fedejko), Sokołowski, Tłuczek

rezerwa: Chamera


 

12 kolejka (20.10) / g.14:30 w Mielcu – Stadion Gryfu

UKS SMS Stal Mielec – Stal Stalowa Wola PSA

 


 

13 kolejka (26.10) / g.13:00 w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola PSA – MKS DAP Dębica

 


 

14 kolejka (02.11) / g.10:00 w Rzeszowie – Stadion CWKS Resovia

Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola PSA 

 


Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-III.524.1.2019 zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem "Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych, przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów".

Sponsorzy

Partner medialny

 

Partner techniczny

https://www.hsw.pl/