2022/2023 (JM)

 

TABELA: B1 junior młodszy „B1 grupa B” grupa 2

 

 

bramki: 

4 – Wójs

3 – Wtorek

2 – Strojewski, Piotrowski, Kostyra, Tofilski

1 – Saj, Dziopak, K.Książek, Kogut


 

 

1 kolejka – 20.08

Stal Stalowa Wola – KS Trenera Łukasza Kościelskiego 

 

2 kolejka – 23.08

Stal Stalowa Wola – Czarni 1910 Jasło 3:1 (2:0)

bramki: Wójs, Wtorek, Strojewski

Stal: Friedrich – Filist (60.Dziewa), Matyka (60.Klimek), Paleń (70.Potyrała), Piotrowski (70.Kiszka), Saj, Sławek, Wtorek żk, Książek, Strojewski, Wójs

 

3 kolejka – 27.08

Ekoball Sanok – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:0)

bramki: Król 2 – Wtorek

Stal: Friedrich – Matyka (60.Rużycki), Paleń (46.Klimek), Piotrowski (60.Bis), Książek, Filist (46.Kostyra), Saj (75.Dziewa), Sławek, Wtorek, Wójs, Strojewski

 

4 kolejka – 03.09

Stal Stalowa Wola – Karpaty II Krosno 5:2 (2:0)

bramki: Kostyra 2, Tofilski 2, Wójs, Wtorek – Kanapka, Mikuś

Stal: Friedrich – Kogut (75. Bis, 85. Paleń), Kostyra, K.Książek, Dziopak, Saj, Sławek, Strojewski (60.Piotrowski), Wtorek (70. Matyka), Wójs, Tofilski

 

5 kolejka – 06.09

AP Ziomki / Zimowit Rzeszów – Stal Stalowa Wola 2:3 (2:2)

bramki: Wójs, Saj, Piotrowski

Stal: Friedrich – Bis (70.Dziewa), Kostyra (80.Potyrała), Matyka żk, Paleń (85.Kiszka), Piotrowski (60. Rużycki), Saj (88.Chudzik), Książek, Sławek, Wójs, Wtorek

 

6 kolejka – 10.09

Stal Stalowa Wola – Igloopol Dębica 2:0 (1:0)

bramki: Dziopak, K.Książek

Stal: Friedrich – Czubat, Kogut (83. Paleń), Kostyra (70. Rużycki), K.Książek żk, Dziopak, Sławek, Matyka (55.Bis), Saj (46. Strojewski), Wójs (65. Filist), Wtorek (46. Tofilski żk)

 

7 kolejka – 17.09

JKS SMS II Jarosław – Stal Stalowa Wola 0:4 (0:1)

bramki: Strojewski, Wójs, Kogut, Piotrowski

Stal: Friedrich – Cholewa, Matyka, Kostyra (63. Piotrowski), K.Książek, Wtorek (70. Sierkowski), Tofilski, Strojewski (60.Dziewa), Saj (46. Kogut), Paleń, Wójs

 

8 kolejka – 24.09

KS Trenera Łukasza Kościelskiego – Stal Stalowa Wola

 

9 kolejka – 01.10

Czarni 1910 Jasło – Stal Stalowa Wola

 

10 kolejka – 08.10

Stal Stalowa Wola – Ekoball Sanok

 

11 kolejka – 15.10

Karpaty II Krosno – Stal Stalowa Wola

 

12 kolejka – 22.10

Stal Stalowa Wola – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów

 

13 kolejka – 30.10

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola

 

14 kolejka – 05.11

Stal Stalowa Wola – JKS SMS II Jarosław

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-XIII.‪524.1.2021‬ zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partner medialny