Z Wisłą po zwycięstwo

W niedzielę 20 marca zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 20. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola w spotkaniu wyjazdowym zmierzą się z Wisłą Sandomierz.

Nasza drużyna w poprzedniej kolejce zremisowała 2:2 z Wisłoką Dębica. To było ciekawe i emocjonujące spotkanie. Teraz czas na derbową potyczkę, a naszym rywalem będzie Wisła Sandomierz.

Pierwsze starcie z tym przeciwnikiem w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem „Stalówki”. W 3. kolejce pokonaliśmy Wisłę Sandomierz 2:1. Teraz również potrzebujemy wygranej i trzech punktów.

W tabeli III ligi grupy IV Stal aktualnie zajmuje szóste miejsce i ma 33 punkty. Wisła jest piętnasta, z szesnastoma „oczkami” na koncie. Drużyna z Sandomierza broni się przed spadkiem. W tym sezonie wygrała cztery mecze, cztery zremisowała, a w jedenastu musiała uznać wyższość przeciwnika.

Mecz Wisła Sandomierz – Stal Stalowa Wola w niedzielę, 20 marca w Sandomierzu. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni