Wólczanka rywalem Stali

W sobotę w 26. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Zielono-czarni w dwóch ostatnich spotkaniach ponieśli dwie porażki i nic nie przyda się naszemu zespołowi tak jak zwycięstwo i trzy punkty. O wygraną Stal tym razem powalczy na wyjeździe – drużyna prowadzona przez Jaromira Wieprzęcia rywalizować będzie z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Wólczanka w tabeli III ligi grupy IV zajmuje aktualnie piąte miejsce i na swoim koncie ma 39 punktów. U siebie ta drużyna odniosła sześć zwycięstw, jedno spotkanie zremisowała, a w trzech okazała się słabsza od rywala. Do naszej „Stalówki” Wólczanka traci dwa punkty.

W pierwszym meczu Stali z Wólczanką w tym sezonie nie zabrakło emocji. W 5. kolejce zielono-czarni zwyciężyli bowiem 4:3. Losy tamtej potyczki ważyły się do ostatnich minut. Mamy nadzieję, że nasza drużyna również i tym razem pokona tego rywala, a do swojego dorobku będziemy mogli dopisać trzy punkty.

Mecz Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Stalowa Wola odbędzie się w sobotę, 27 marca. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni