Wisłoka na drodze Stali

Przed zielono-czarnymi kolejne spotkanie. W drugiej kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Wisłoką Dębica.

Zielono-czarni dobrze rozpoczęli ten sezon. W 1. kolejce na wyjeździe „Stalówka” pokonała 1:0 Avię Świdnik, a jedynego gola strzelił Kamil Radulj. Teraz przed naszym zespołem kolejna potyczka na „obcym terenie”. W sobotę rywalizować będziemy w Dębicy z miejscową Wisłoką.

Z tym zespołem mamy swoje rachunki do wyrównania. Pod koniec czerwca piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Wisłoką Dębica w finałowym spotkaniu Podkarpackiego Pucharu Polski. Ten mecz zakończył się porażką Stali. Czas na rewanż!

Wisłoka ten sezon rozpoczęła od porażki 0:3 z Siarką w Tarnobrzegu. Nie mamy nic przeciwko, aby i w sobotę z boiska zeszła pokonana. Liczymy na to, że nasza drużyna do Stalowej Woli wróci z tarczą!

Mecz Wisłoka Dębica – Stal Stalowa Wola odbędzie się w sobotę, 14 sierpnia. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni