Wisła Puławy rywalem Stali

W sobotę w 38. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Wisłą Puławy.

Po meczu w półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski przed zielono-czarnymi kolejne spotkanie ligowe. Przypomnijmy tylko, że w czwartek „Stalówka” pokonała 2:0 Karpaty Krosno i awansowała do finału Podkarpackiego Pucharu Polski.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje pierwsze miejsce. Wisła zapewniła już sobie awans do eWinner II ligi. Piłkarze z Puław w tym sezonie zgromadzili 87 punktów na co złożyło się 27 zwycięstw i sześć remisów. Wisła tylko trzy razy z boiska zeszła pokonana. Na własnym stadionie w tym sezonie ten zespół nie doznał jeszcze porażki.

Nasza „Stalówka” w niedzielę ma coś do udowodnienia. W 17. kolejce puławianie w Stalowej Woli zwyciężyli 3:0. Czas teraz zrehabilitować się za tamten mecz i przywieźć na Podkarpacie trzy punkty.

Mecz Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w niedzielę, 30 maja. Początek spotkania o godzinie 18:00.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni