W sobotę kolejny sparing. Górnik Łęczna rywalem „Stalówki”

Już w sobotę przed naszymi zawodnikami kolejne spotkanie sparingowe. Zielono-czarni zimą spisują się znakomicie, a teraz ich formę przed zbliżającym się wznowieniem sezonu ligowego sprawdzi Górnik Łęczna.

Do wznowienia II-ligowych rozgrywek nie pozostało już wiele czasu. Nasi piłkarze pod wodzą trenera Szymona Szydełki i sztabu szkoleniowego przygotowują się do meczów o stawkę. „Stalówka” zimą wygląda bardzo dobrze i wygrała wszystkie rozegrane do tej pory spotkania kontrolne! Zielono-czarni pokonali 1:0 Wisłę Sandomierz, 2:0 Bruk-Bet Termalicę Nieciecza, 4:2 Koronę II Kielce, 2:0 Puszczę Niepołomice i 3:2 TEXOM Sokół Sieniawa.

Teraz przed naszym zespołem kolejny „test – mecz”. Tym razem rywalem Stali będzie Górnik Łęczna. To drużyna, która tak jak nasza „Stalówka” na co dzień występuje w II lidze. Piłkarze z Łęcznej mają za sobą udaną jesień. Górnik jest bowiem wiceliderem tabeli i do prowadzącego Widzewa Łódź traci tylko jeden punkt.

Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę 8 lutego w Stalowej Woli, a początek meczu o godzinie 13:00.

 

Weryfikacji założonego konta w systemie biletowym, możecie dokonać pn. – pt. 10:00 – 18:00 oraz w sob. 12:00 – 15:00 w punkcie MOSiR

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni