Trwają przygotowania do nowego sezonu

Piłkarze „Stalówki” przygotowują się do nowego sezonu II-ligowych rozgrywek. Zielono-czarni w środę rozegrali spotkanie sparingowe, w którym pokonali Wólczankę Wólka Pełkińska.

Drugoligowcy do gry wrócą pod koniec lipca. Na razie drużyny rozgrywają mecze sparingowe. W jednym z takich spotkań nasza „Stalówka” w środę pokonała 3:1 Wólczankę Wólka Pełkińska.

Graliśmy z III-ligową drużyną i zwracaliśmy uwagę na utrzymanie się przy piłce oraz kreowanie sytuacji. Przede wszystkim na to. To jest etap przygotowań. Wynik nie jest głównym celem, ale założenia taktyczne, stałe fragmenty gry – to było najważniejsze w tym spotkaniu – mówił po meczu Paweł Wtorek, trener zielono-czarnych.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni