Sztab szkoleniowy Stali Stalowa Wola

Przedstawiamy sylwetki członków nowego sztabu szkoleniowego Stali Stalowa Wola.

Roland Thomas – pierwszy trener
Trener posiadający licencję UEFA A. Swoją pracę trenerską rozpoczął w Olimpii Warszawa. W kolejnych latach uczestniczył w projekcie Barcy Academy oraz Escoli Varsovia, gdzie prowadził roczniki U6-U18, seniorów w klasie okręgowej oraz grupę U15 w rozgrywkach CLJ. Przed objęciem „Stalówki” Roland Thomas pracował jako asystent u boku Wojciecha Stawowego w ŁKS-ie Łódź na poziomie Ekstraklasy oraz I ligi.

Maciej Gadowski – asystent trenera

Posiada licencję UEFA A. Pracę jako trener rozpoczął Football Academy Warszawa. W kolejnych latach związał się z drużyną Semp Ursynów, a od 2019 roku pracował w Akademii Piłkarskiej Rakowa Częstochowa. Od początku 2021 roku był asystentem trenera w NKP Podhale Nowy Targ.

Piotr Domaniecki – trener bramkarzy

Absolwent AWF Warszawa. Trener z licencją UEFA B. Nasz nowy szkoleniowiec bramkarzy posiada kilkunastoletnie doświadczenie trenerskie oraz jest specjalistą w zakresie szkolenia bramkarzy (UEFA Goalkeeper B). Od lat związany był Legią Warszawa trenując zawodników w Akademii Piłkarskiej. Ostatnio pracował jako trener bramkarzy w GKS Pogoni Grodzisk Mazowiecki, awansując z tą drużyną do II ligi.

Bartłomiej Makowski – trener przygotowania fizycznego

Ukończył kursy: EPI oraz BETTERWAY. Od 2 lat prowadzi Szkołę Przygotowania Motorycznego W22 w Rzeszowie.

 

Łukasz Olszowy – fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwent Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Swoje doświadczenie zdobył w gabinetach, szpitalach i klinikach w Polsce oraz za granicą. Największy wpływ na rozwój jego ścieżki zawodowej miały pobyty w niemieckich klinikach („Moorbad” Bad Doberan, Dr. Ebel Fachklinik oraz ZAR Regensburg Zentrum für ambulante Rehabilitation). Prowadzi gabinet HolisMed w Nisku.

 

Tomasz Brud – masażysta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie: specjalność odnowa psychosomatyczna. Studia podyplomowe na kierunku wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjno-kompensacyjną na Uniwersytecie Rzeszowskim. Trener personalny, instruktor pływania.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni