„Stalówka’ zmierzy się ze Stalą Kraśnik

W sobotę 17 października w meczu 15. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się ze Stalą Kraśnik. Początek spotkania o godzinie 14:30.

Zielono-czarni niedawno przegrali zaległe spotkanie z Jutrzenką Giebułtów, a teraz przed nimi rywalizacja ze Stalą Kraśnik. Nasz sobotni rywal zajmuje miejsce w środku stawki. Drużyna z Kraśnika w czternastu spotkaniach wywalczyła piętnaście punktów, co daje jej czternaste miejsce w tabeli III ligi grupy IV.

Piłkarze Stali Kraśnik w tym sezonie na wyjeździe cztery spotkania wygrali, jedno zremisowali i w jednym ponieśli porażkę. W sobotę zagrają w Stalowej Woli.

Stal prowadzona przez Szymona Szydełko w tabeli jest siódma i na swoim koncie ma 23 punkty. Przypominamy, że sobotnie spotkanie ze Stalą Kraśnik odbędzie się bez udziału publiczności.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni