„Stalówka” zmierzy się z Wisłą Puławy

W sobotę 31 października w meczu 17. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się z Wisłą Puławy. Początek spotkania o godzinie 13:00.

To będzie zdecydowanie jedno z najciekawszych spotkań na III-ligowych boiskach. Do Stalowej Woli przyjedzie bowiem lider tabeli, Wisła Puławy. Nasz sobotni przeciwnik to w tej chwili drużyna, która ma sporą przewagę nad resztą stawki. Wisła po szesnastu rozegranych meczach zgromadziła 41 punktów. Do tej pory poniosła tylko jedną porażkę. W spotkaniach wyjazdowych odniosła sześć zwycięstw i raz z boiska zeszła pokonana.

Stal w tabeli jest piąta. Zielono-czarni zgromadzili 26 „oczek” w czternastu potyczkach. Teraz przed „Stalówką” wymagający przeciwnik, ale wszyscy liczymy na to, że po końcowym gwizdku sędziego to nasi piłkarze będą mieli okazje do radości.

Mecz Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy w sobotę, 31 października. Początek o godzinie 13:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni