Stal zmierzy się z wiceliderem

W środę w 39. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą wicelidera, Sokół Sieniawa.

Zielono-czarni nie mają czasu na odpoczynek. W niedzielę „Stalówka” pokonała lidera III ligi grupy IV Wisłę Puławy, a już w środę nasza drużyna podejmować będzie drugi zespół w tabeli, Sokół Sieniawa. Na to spotkanie zęby ostrzy sobie wielu kibiców.

Stal w tabeli aktualnie zajmuje trzecie miejsce i do swojego najbliższego przeciwnika traci tylko jeden punkt. To mówi samo za siebie jaka potyczka przed naszymi zawodnikami.

Sokół do tej pory zgromadził 71 punktów na co złożyło się 21 zwycięstw i osiem remisów. Drużyna z Sieniawy ośmiokrotnie z boiska schodziła pokonana.

Nasze pierwsze spotkanie z Sokołem Sieniawa w tym sezonie odbyło się w ramach 18. kolejki. Zielono-czarni 8 listopada przegrali 0:1. Wszyscy mamy nadzieję, że nasza drużyna, która ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, udanie zrewanżuje się rywalowi za tamtą porażkę.

Mecz Stal Stalowa Wola – Sokół Sieniawa odbędzie się w środę, 2 czerwca. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni