Stal zmierzy się z wiceliderem

W piątek 22 kwietnia zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 25. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Cracovię II.  Przed „Stalówką” mecz z wiceliderem.

Zielono-czarni cały czas czekają na przełamanie i zwycięstwo w spotkaniu ligowym. Teraz o trzy punkty nie będzie łatwo – rywalem Stali będą rezerwy Cracovii – wicelider tabeli.

Cracovia II do tej pory wywalczyła 47 punktów. Złożyło się na to czternaście zwycięstw oraz pięć remisów. „Pasy” przegrały także pięć meczów. W potyczkach wyjazdowych drużyna z Krakowa odniosła sześć zwycięstw, dwa spotkania zremisowała i w czterech okazała się słabsza od rywala.

Zielono-czarni na pewno miło nie wspominają swojego pierwszego meczu z Cracovią II w tym sezonie. Stal z Pasami zmierzyła się już w ósmej kolejce i to spotkanie przegrała aż 0:4. Wszyscy chcielibyśmy, aby tym razem to nasza drużyna okazała się lepsza od rywala, przełamała się i wywalczyła trzy punkty.

Mecz Stal Stalowa Wola – Cracovia II odbędzie się w piątek, 22 kwietnia. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni