Stal zagra z Korona II Kielce

W niedzielę w 28. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Koroną II Kielce.

Zielono-czarni w ostatniej serii gier odnieśli zwycięstwo i do potyczki z rezerwami Korony Kielce na pewno podejdą w innych, lepszych nastrojach. Tym razem bowiem rywalem „Stalówki” będzie druga drużyna występującej w Fortuna I lidze Korony Kielce.

Stal jak na razie na swoim koncie ma 44 punkty, a nasz najbliższy rywal wywalczył 24 „oczka”. Kielczanie odnieśli siedem zwycięstw, trzy spotkania zremisowali, a w szesnastu musieli uznać wyższość rywala. W meczach „u siebie” Korona trzykrotnie zwyciężyła i dwukrotnie zremisowała.

Nasze pierwsze spotkanie z tym zespołem w tym sezonie III-ligowych rozgrywek zakończyło się zwycięstwem Stali. W 7. kolejce zielono-czarni zwyciężyli 2:0.

Wszyscy mamy nadzieję, że także i tym razem nasza drużyna wywalczy trzy punkty. Początek spotkania z Koroną II Kielce w niedzielę o godzinie 12:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni