Stal zagra z Gryfem. O rywalu mówi Szymon Szydełko

W 20. kolejce II ligi nasi piłkarze zmierzą się z Gryfem Wejherowo. O przygotowaniach do ostatniego ligowego meczu w tym roku opowiada szkoleniowiec „Stalówki”, Szymon Szydełko.

Nasze pierwsze spotkanie w tym sezonie z Gryfem Wejherowo zakończyło się bezbramkowym remisem. Teraz czas na drugą potyczkę z tym przeciwnikiem. Będzie to mecz bardzo ważny dla układu tabeli, a naszej drużynie bardzo przydałyby się trzy punkty.

W II-ligowej tabeli Gryf jest siedemnasty i ma dziesięć punktów. „Stalówka” zajmuje miejsce szesnaste i zgromadziła dziewiętnaście „oczek”. O przygotowaniach do niedzielnego meczu opowiada trener Stali, Szymon Szydełko. Początek spotkania o godzinie 13:00.

STALÓWKA tv.Trener Stali przed ostatnim meczem z Gryfem.

? Szymon Szydełko opowiada o przygotowaniach do ostatniego ligowego meczu w tym roku z Gryfem w Wejherowie.?⏰Początek meczu-niedziela godz.13.00⏰

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Freitag, 29. November 2019

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni