Sparingowy remis Stali

W piątkowym meczu sparingowym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Podhalem Nowy Targ. To spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Było to już siódme spotkanie kontrolne naszego zespołu, który przygotowuje się do wznowienia drugoligowych rozgrywek po przerwie zimowej. Mecz został rozegrany w Nowym Targu, a rywalem „Stalówki” było miejscowe Podhale. To drużyna, która rywalizuje w rozgrywkach III ligi grupy IV.

Nasi piłkarze tym razem swoją potyczkę kontrolną zakończyli bezbramkowym remisem. Zielono-czarni w meczach sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym wciąż są niepokonani.

Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola 0:0

Skład Stali Stalowa Wola: Korziewicz (46` Pietrzkiewicz) – Mroziński (46’ Śpiewak), Witasik (46’ Kiercz), Jarosz – Waszkiewicz (46’ Szifer), Stelmach (70′ Stępniowski), Płonka M. (46’ Jopek) Ciepiela (46’ Chromiński), Zmorzyński (46’ Sobotka) – Fidziukiewicz (46’ Płonka T.), Szczutowski.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni