Sparing: „Stalówka” przegrała ze Stalą Kraśnik

W pierwszym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się ze Stalą Kraśnik. Zielono-czarni ten mecz przegrali 0:1.

–> Damian Skakuj przed sparingiem ze Stalą Kraśnik <–

W sobotnim spotkaniu „Stalówka” zmierzyła się kontrolnie z innym III-ligowcem, Stalą Kraśnik. Mecz został podzielony na trzy części – w każdej zawodnicy rywalizowali po 40 minut. Po pierwszej części drużyna z Kraśnika prowadziła 1:0. W 17. minucie gola z rzutu karnego strzelił Bartosz Dyszy.

W drugiej części gole nie padły chociaż zielono-czarni byli blisko doprowadzenia do remisu. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Szymon Jarosz. Trzecia odsłona potyczki również nie przyniosła goli, a tym samym w sobotnim spotkaniu 1:0 zwyciężyła Stal Kraśnik.

Stal kolejny sparing rozegra w środę, 27 stycznia. Rywalem zielono-czarnych będzie Wólczanka Wólka Pełkińska.

Stal Stalowa Wola – Stal Kraśnik 0:1 (0:1, 0:0)

0:1 – Bartosz Dyszy (k.) 17′

Skład Stali Stalowa Wola:

Korziewicz – Zięba, Khorolskyi, Hudzik, Stępniowski, zawodnik testowany, Mroziński, zawodnik testowany, Mistrzyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Grali także: Siudak, Wiktoruk, Jopek, Wojtak, Szifer, Tłuczek, Lebioda, Wietecha, T.Płonka, M.Płonka, Moskal, Jarosz.

Grano 3×40 minut