Sparing: Stal Stalowa Wola – Stal Gorzyce 3:0 (3:0)

W drugim środowym sparingu Stal Stalowa Wola pokonała 3:0 Stal Gorzyce.

W pierwszym środowym meczu nasi piłkarze wygrali 2:0 z Radomiakiem Radom. Więcej o tym spotkaniu TUTAJ. Wieczorem zielono-czarni rozegrali drugi mecz kontrolny, tym razem rywalizując ze Stalą Gorzyce. Sztab trenerski naszego zespołu dał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności innym zawodnikom niż w potyczce z Radomiakiem. W zdecydowanej większości byli to bardzo młodzi piłkarze.

„Stalówka” już po pierwszej połowie zdecydowanie prowadziła. Gole strzelali: Kacper Urban, Szymon Jopek i ponownie Kacper Urban. Wynik 3:0 utrzymał się już do końca spotkania. 

 

Stal Stalowa Wola – Stal Gorzyce 3:0 (3:0)

1:0 – Kacper Urban 30′

2:0 – Szymon Jopek 33′

3:0 – Kacper Urban 40′

Skład Stali Stalowa Wola: Siudak – Wieprzęć, Stępniowski, Mazurek, Czerepak, Piotrowski, Chmura, Jopek, Myszak, F.Moskal, Urban.

II połowa: K.Moskal – Dąbek, Adamczyk, Buczek, Kaleta, Bosak, Gnatek, Jopek, Lebioda, Stępniowski, Kuchyt.

Grali także: Turek, Kowal, Stępniowski, F.Moskal.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni