Sebastian Strózik zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Sebastian Strózik nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola

 

Sebastian Strózik ma 24 lata i gra na pozycji napastnika. Urodził się w Opolu, do Stalowej Woli trafił z pierwszoligowej Wisły Płock, której barwy reprezentował od lipca 2023 i rozegrał 5 spotkań ligowych oraz jedno Pucharu Polski.

Pierwszym klubem naszego zawodnika był TOR Dobrzeń Wielki. W 2016 roku trafił do Cracovii. W Krakowie spędził prawie 8 lat i reprezentował drużynę „Pasów” na różnych szczeblach rozgrywkowych w 151 spotkaniach strzelając 46 bramek.

Sezon 2021/2022 spędził w Rzeszowie , gdzie został wypożyczony do Resovii. Rozegrał w jej barwach 28 spotkań. Łącznie nasz nowy napastnik na poziomie centralnym rozegrał 73 mecze w tym 40 w ekstraklasie.

W rozgrywkach trzecioligowych grając w Cracovi zagrał w 57 spotkaniach strzelając 23 bramki.

Rosły, majacy 193 cm wzrostu zawodnik w 10 spotkaniach reprezentował barwy narodowe grając w reprezentacji Polski U19 i U20.

Sebastian Strózik do Stali Stalowa Wola został wypożyczony do końca czerwca 2024.

 

🟢⚫️ Sebastian, witamy na zielono-czarnym pokładzie 🤝

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni