Rozmowa z Wojciechem Fabianowskim (video)

Trener Stali Stalowa Wola po zakończonym sezonie podsumowuje piłkarsko i personalnie naszą drużynę. Opowiada również m.in. o przygotowaniach do nowych rozgrywek.

STALÓWKA tv.Podsumowanie sezonu 2018/2019

Zapraszamy na rozmowę z Wojciechem Fabianowskim.Trener Stali Stalowa Wola po zakończonym sezonie podsumowuje piłkarsko i personalnie naszą drużynę. Opowiada również m.in. o przygotowaniach do nowych rozgrywek.

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Dienstag, 28. Mai 2019

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni