Poprawić zwycięstwem

W 30. kolejce II-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Górnika Polkowice. Po ostatnim zwycięstwie z Lechem II Poznań nic nie przyda się zielono-czarnym tak, jak kolejne trzy punkty.

Ostatnie zwycięstwo z rezerwami Lecha Poznań dało nam trzy punkty, ale wciąż znajdujemy się w strefie spadkowej. Aby z niej uciec potrzebujemy kolejnych wygranych, a tym samym punktów, które będziemy mogli dopisać do naszego dorobku.

Najbliższa okazja na to nadarzy się już w sobotę, 4 lipca. Rywalem „Stalówki” będzie Górnik Polkowice. To drużyna, która w tabeli zajmuje aktualnie siódme miejsce. Piłkarze z Dolnego Śląska zgromadzili 43 punkty. Nasza „Stalówka” jest piętnasta i ma 37 „oczek”. Górnik w spotkaniach wyjazdowych odniósł siedem zwycięstw, jedno spotkanie zremisował, a w sześciu doznał porażki. Jest to więc bardzo groźna drużyna.

Pokazało to również pierwsze spotkanie Stali z Górnikiem w tym sezonie. W 13. kolejce zielono-czarni przegrali bowiem w Polkowicach 0:3. Wszyscy mamy nadzieję, że tym razem naszym zawodnikom uda się odnieść zwycięstwo, a trzy punkty zostaną na Podkarpaciu. Są one nam bardzo potrzebne.

Mecz Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice zaplanowany został na sobotę, 4 lipca. Spotkanie w ramach 30. kolejki II ligi rozpocznie się o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni