Podlasie Biała Podlaska na drodze Stali

Przed zielono-czarnymi kolejne spotkanie. W czwartej kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Podlasiem Biała Podlaska.

Przed naszymi zawodnikami czwarte spotkanie w III-ligowych rozgrywkach. „Stalówka”, która na swoim koncie ma sześć punktów, znów swój mecz rozegra na wyjeździe. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Podlasie Biała Podlaska.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli zajmuje dwunaste miejsce. Podlasie do tej pory wywalczyło dwa punkty, notując dwa remisy i jedną porażkę. „U siebie” Podlasie w tym sezonie rozegrało jeden mecz i to spotkanie przegrało 0:2 (z Koroną Rzeszów).

Spotkanie Podlasie Biała Podlaska – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrane w sobotę, 21 sierpnia. Początek spotkania o godzinie 17:00. Mecz odbędzie się w miejscowości Piszczac.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni