Po zwycięstwo w finale!

W sobotę 26 czerwca piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają finałowe spotkanie Podkarpackiego Pucharu Polski. Rywalem zielono-czarnych będzie Wisłoka Dębica.

Na ten mecz czekaliśmy od dawna. III-ligowe rozgrywki w grupie IV dobiegły już końca, ale zielono-czarni mają przed sobą jeszcze jedno bardzo ważne spotkanie. Nasza drużyna w sobotę w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski podejmować będzie Wisłokę Dębica.

To nasz rywal z III-ligowych rozgrywek. W niedawno zakończonym sezonie ligowym z Wisłoką w Dębicy zwyciężyliśmy 2:0, a w Stalowej Woli bezbramkowo zremisowaliśmy. Teraz dojdzie do trzeciego starcia tych drużyn, a mecz odbędzie się na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej.

Wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni udanie pożegnają się ze swoimi kibicami, których nie powinno zabraknąć na stadionie. Zanosi się na bardzo ciekawy mecz, który rozpocznie się o godzinie 17:00.

Droga Stali do półfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski:

II runda:

Olimpia Pysznica – Stal Stalowa Wola 1:8

III runda:

Dolina-Tanew Wólka Tanewska – Stal Stalowa Wola 0:2

1/2 finału:

Sparta Jeżowe – Stal Stalowa Wola 0:2

Finał Pucharu Polski Podokręgu Stalowa Wola:

Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 0:0, rzuty karne: 6:5

Półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski:

Karpaty Krosno – Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni