Piotr Mroziński odchodzi ze Stali

Niestety Piotr Mroziński nie będzie już zawodnikiem Stali. Nasz były już pomocnik przechodzi do występującej w Fortuna I lidze Puszczy Niepołomice.

Piotr Mroziński do „Stalówki” trafił latem 2018 roku. W pierwszym sezonie w zielono-czarnych barwach zagrał w 32 spotkaniach w II lidze oraz jednym pucharowym. Strzelił cztery bramki.

W sezonie 2019/20 kluczowy zawodnik zielono-czarnych zagrał w 31 spotkaniach w II lidze oraz trzech meczach w Totolotek Pucharze Polski. Strzelił dwa gole.

W ostatnim sezonie 2020/21 pomocnik na trzecioligowych boiskach pojawił się 38 spotkaniach ligowych oraz dwóch pucharowych strzelając 18 bramek. Łącznie Piotr Mroziński w zielono-czarnych barwach rozegrał 101 spotkań strzelając 24 bramki.

Puszcza Niepołomice skorzystała z klauzuli i wykupiła Piotrka przed zakończeniem kontraktu.

Dziękujemy byłemu już naszemu zawodnikowi za grę w Stali i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej. Mimo zaistniałej sytuacji cieszymy się, że Piotrek wypromował się u nas, a przykład Kacpra Śpiewaka, Roberta Dadoka, Łukasza Sekulskiego czy też Michała Trąbki pokazuje, że Stal Stalowa Wola jest dobrym miejscem do rozwoju.