Piotr Mroziński odchodzi ze Stali

Niestety Piotr Mroziński nie będzie już zawodnikiem Stali. Nasz były już pomocnik przechodzi do występującej w Fortuna I lidze Puszczy Niepołomice.

Piotr Mroziński do „Stalówki” trafił latem 2018 roku. W pierwszym sezonie w zielono-czarnych barwach zagrał w 32 spotkaniach w II lidze oraz jednym pucharowym. Strzelił cztery bramki.

W sezonie 2019/20 kluczowy zawodnik zielono-czarnych zagrał w 31 spotkaniach w II lidze oraz trzech meczach w Totolotek Pucharze Polski. Strzelił dwa gole.

W ostatnim sezonie 2020/21 pomocnik na trzecioligowych boiskach pojawił się 38 spotkaniach ligowych oraz dwóch pucharowych strzelając 18 bramek. Łącznie Piotr Mroziński w zielono-czarnych barwach rozegrał 101 spotkań strzelając 24 bramki.

Puszcza Niepołomice skorzystała z klauzuli i wykupiła Piotrka przed zakończeniem kontraktu.

Dziękujemy byłemu już naszemu zawodnikowi za grę w Stali i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej. Mimo zaistniałej sytuacji cieszymy się, że Piotrek wypromował się u nas, a przykład Kacpra Śpiewaka, Roberta Dadoka, Łukasza Sekulskiego czy też Michała Trąbki pokazuje, że Stal Stalowa Wola jest dobrym miejscem do rozwoju.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni