Pierwszy trening Stalówki po przerwie

Dziś piłkarze Stali Stalowa Wola po tygodniowych urlopach wrócili do zajęć.

Piłkarze Stali Stalowa Wola PSA odbyli dziś pierwszy trening po wakacyjnej przerwie. W zajęciach pod okiem trenera Szymona Szydełko uczestniczyło 22 zawodników.

Na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej zjawili się między innymi powracający z wypożyczenia do GKS-u Katowice bramkarz Łukasz Konefał, a także testowany przez Stalówkę pomocnik i młodzieżowiec. Ponadto w pełnym zakresie z drużyną trenował już powracający do zdrowia Michał Fidziukiewicz, a także kuszony ofertami z wyższych lig Kacper Śpiewak.

Indywidualny tryb zajęć został zaordynowany Bartoszowi Sobotce, który narzeka na lekki uraz oraz napastnikowi Tomaszowi Płonce, który w dalszym ciągu boryka się z problemami zdrowotnymi.

Przy Hutniczej zabrakło dziś m.in. Krzysztofa Kiercza, z którym klub zakończył współracę oraz Rafała Michalika, z którym po powrocie z wypożyczenia rozwiązano umowę. Nieobecni byli również Bartłomiej Ciepiela oraz Adrian Szczutowski, którym skończyły się wypożyczenia i powrócili do macierzystych klubów.

Pierwszym rywalem „zielono-czarnych” w ramach rundy wstępnej Totolotek Pucharu Polski będzie Skra Częstochowa. Mecz ten zostanie rozegrany w Częstochowie, w niedzielę 9 sierpnia o godzinie 16:30.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni