Ostatni akcent sezonu ligowego

W niedzielę w 42. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Podhalem Nowy Targ. Będzie to ostatnia kolejka w tym sezonie ligowym.

Przed zielono-czarnymi ostatnie spotkanie w tym sezonie w rozgrywkach ligowych. Przypomnijmy tylko, że „Stalówka” 26 czerwca o godzinie 17:00 rywalizować będzie jeszcze w finale Podkarpackiego Pucharu Polski z Wisłoką Dębica. Na razie przed nami jednak potyczka z Podhalem Nowy Targ.

Nasz najbliższy rywal w tabeli III ligi grupy IV zajmuje siódme miejsce. Podhale zgromadziło 64 punkty na co złożyło się 18 zwycięstw i dziesięć remisów. Ta drużyna zanotowała także jedenaście porażek. W meczach „u siebie” drużyna z Nowego Targu legitymuje się bilansem 10-7-2.

Nasze pierwsze spotkanie z Podhalem w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Stali. W 21. kolejce zielono-czarni zwyciężyli 2:1. Gole dla naszej drużyny strzelali Bartosz Wiktoruk i Michał Mistrzyk.

Liczymy na to, że „Stalówka” miłym akcentem zakończy sezon ligowy i na Podkarpacie wróci z trzema punktami. Początek meczu Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola w niedzielę o godzinie 17:30.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni