Olimpia Elbląg rywalem Stali

W 6. kolejce II-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Olimpią Elbląg. Początek meczu o godzinie 19:00.

Po pięciu kolejkach II ligi Stal Stalowa Wola zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Zielono-czarni nie wygrali jeszcze spotkania ligowego i o to przełamanie będą walczyć w Elblągu. Miejscowa Olimpia w tych rozgrywkach spisuje się natomiast dobrze.

Gospodarze niedzielnego meczu wywalczyli już dziewięć punktów – „Stalówka” jeden. Olimpia odniosła dwa zwycięstwa, trzy spotkania zremisowała i jest jednym z dwóch zespołów w lidze, który w tym sezonie nie poniósł jeszcze porażki. Liczymy, że zmieni się to właśnie po meczu z naszą Stalą.

W poprzednim sezonie w Elblągu Olimpia pokonała Stal 3:2. W rewanżu zielono-czarni rywala ograli 1:0.

Mecz Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w niedzielę, 25 sierpnia. Początek spotkania o godzinie 19:00. Poprowadzi je Marek Śliwa (Pińczów).

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni