Mecze kontrolne – lato 2019

W okresie przygotowawczym do nowego sezonu „Stalówka” rozegra 7 spotkań kontrolnych, w tym dwa z drużynami z zagranicy – AEK-iem Ateny oraz Hapoelem Katamon Jerusalem FC. Oba te mecze odbędą się w Kielcach.

AEK Ateny to 12-krotny mistrz Grecji oraz 15-krotny zdobywca Pucharu Grecji. W sezonie 2018/19 AEK zajął trzecie miejsce dające mu grę w kwalifikacjach Ligi Europy. W sezonie 2017/18 roku AEK Ateny jako mistrz Grecji wywalczył awans do grupowych rozgrywek Ligi Mistrzów, gdzie rywalizował m.in z Bayernem Monachium, Ajaxem Amsterdam oraz Benficą Lizbona.

Hapoel Katamon Jerusalem FC to izraelski zespół grający w II lidze swojego kraju. W poprzednim sezonie Hapoel zajął  w sezonie zasadniczym drugie miejsce. Po spotkaniach w grupie mistrzowskiej drużyna uplasowała się na 4. miejscu, które nie pozwoliło awansować jej do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Plan sparingów:

22.06 – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Nieciecza)
29.06 – Garbarnia Kraków (Kraków)
06.07 – Górnik Łęczna (Łęczna)
10.07 – Wólczanka Wólka Pełkińska (Wólka Pełkińska)
13.07 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (Gorzyce)
16.07 – AEK Ateny (Kielce, godz.10)
20.07 – Hapoel Katamon Jerusalem FC (Kielce, godz.17)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni