KSZO rywalem „Stalówki”!

W środę 30 września w zaległym meczu 4. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Początek meczu o godzinie 17:00.

W minioną sobotę nasi piłkarze odnieśli efektowne i prestiżowe zwycięstwo. W Tarnobrzegu w Derbach Podkarpacia zielono-czarni ograli 4:1 Siarkę Tarnobrzeg. Ten mecz już jednak za nami, a już w środę czeka nas kolejne ważne spotkanie. Tym razem naszym rywalem będzie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. To zaległa potyczka z 4. kolejki III ligi.

„Stalówka” w tabeli aktualnie zajmuje siódme miejsce. Zielono-czarni w 9 meczach wywalczyli siedemnaście punktów. Nasz najbliższy rywal, KSZO, w tabeli jest czternasty. Drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego zgromadziła dwanaście „oczek” w dziesięciu potyczkach. Na swoim stadionie KSZO w tym sezonie wygrał jeden mecz, a w trzech poniósł porażkę.

Stal natomiast na wyjazdach w bieżących rozgrywkach rozegrała cztery spotkania, z których dwa wygrała, jedno zremisowała i raz poniosła porażkę. Wszyscy liczymy na to, że w środę zielono-czarni do Stalowej Woli przywiozą trzy punkty, które są nam bardzo potrzebne.

Początek meczu w Ostrowcu Świętokrzyskim o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni