KSZO na drodze Stali

W sobotę 23 października zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty, a zarazem podtrzymanie zwycięskiej serii. W 14. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Zielono-czarni walczyć będą o potrzymanie zwycięskiej passy. „Stalówka” ostatnie mecze wygrywała efektownie: 5:2 z Sokołem Sieniawa, 3:0 z Tomasovią Tomaszów Lubelski i 3:0 z Czarnymi Połaniec. Teraz naszym rywalem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

KSZO w tabeli III ligi grupy IV zajmuje aktualne dziesiąte miejsce. Drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego na swoim koncie ma siedemnaście punktów na co złożyły się cztery zwycięstwa i pięć remisów. „U siebie” KSZO dwa razy wygrał, dwa razy zremisował i dwukrotnie przegrał.

Zielono-czarni od swojego najbliższego przeciwnika mają sześć punktów więcej. Liczymy na to, że po ostatnich dobrych meczach nasi piłkarze wrócą do Stalowej Woli z kolejną zdobyczą punktową.

Mecz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę, 23 października. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni