KS Wiązownica rywalem „Stalówki”

W sobotę 10 października w meczu 14. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się na wyjeździe z KS Wiązownica. Początek meczu o godzinie 15:00.

W ostatnim meczu ligowym zielono-czarni przegrali 0:1 z Wisłą Sandomierz, a następnie odnieśli pucharowe zwycięstwo. Teraz przed „Stalówką” kolejne spotkanie o ligowe punkty, a naszym przeciwnikiem będzie zajmujący dolnej rejony w tabeli KS Wiązownica.

Stal w tabeli aktualnie jest siódma i nie jest to wynik godnych oczekiwań kibiców zielono-czarnych. Nasza drużyna w jedenastu spotkaniach zgromadziła 20 punktów. Odniosła sześć zwycięstw, dwa spotkania zremisowała, a w trzech poniosła porażkę. Do liderującej Wisły Puławy Stalowcy tracą w tej chwili 14 punktów.

Na wyjeździe piłkarze prowadzeni przez Szymona Szydełko odnieśli trzy zwycięstwa, jeden mecz zremisowali i jeden przegrali. Teraz o punkty przyjdzie im rywalizować z KS Wiązownica.

Sobotni rywal Stali w tabeli zajmuje czwarte od końca, 18. miejsce. Zgromadził do tej pory 11 punktów w trzynastu meczach. Złożyły się na to trzy zwycięstwa i dwa remisy. Do tego KS Wiązownica poniósł osiem porażek. „U siebie” ta drużyna raz wygrała, dwa spotkania zremisowała i dwa przegrała.

Wszyscy mamy nadzieję, że po sobotnim spotkaniu trzy punkty zasilą konto naszej „Stalówki”.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni