Komunikat Klubu ws. rozgrywek w sezonie 2020/2021

Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna po odrzuceniu wniosku klubu w PZPN nowy sezon 2020/2021 rozpocznie, w 3. lidze grupie IV.

 

Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna informuje, że po odrzuceniu wniosku złożonego przez Klub w Polskim Związku Piłki Nożnej nowy sezon rozgrywkowy rozpocznie w 3. lidze grupie IV.

„Polski Związek Piłki Nożnej nie znalazł podstaw formalno-prawnych do uwzględnienia wniosku klubu Stal Stalowa Wola o rozszerzenie składu 2. Ligi w sezonie 2020/2021 do dwudziestu drużyn. W związku z powyższym klub w sezonie 2020/21 będzie uczestniczył w rozgrywkach III ligi gr. IV.” – głosi oficjalny komunikat PZPN.

Organem prowadzącym rozgrywki 3. ligi grupy IV w sezonie 2020/2021 jest Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, który opracuje nowy terminarz na podstawie, którego będą rozgrywane spotkania w trzeciej lidze.

Źródło: własne, pzpn.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni