Kolejne czyste konto naszego bramkarza

Łukasz Konefał, 17-letni zawodnik Stali Stalowa Wola w spotkaniu z Widzewem Łódź pokazał się z dobrej strony. Po raz drugi w tym sezonie nasz bramkarz zachował czyste konto.

„Stalówka” w Łodzi z jednym z głównych kandydatów do awansu i ówczesnym liderem II ligi bezbramkowo zremisowała. To było ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Zielono-czarni w meczu przeciwko Widzewowi spisali się bardzo dobrze i mogli to spotkanie wygrać, lecz zabrakło nam skuteczności pod bramką przeciwnika.

Trochę szkoda, że nie udało się nam zdobyć gola, bo mieliśmy do tego okazje. Musimy jednak szanować ważny punkt – mówił po meczu Łukasz Konefał.

17-latek to jeden z największych talentów w „Stalówce”. W spotkaniu 20. kolejki II ligi z Elaną Toruń (1:0) po raz pierwszy w tym sezonie udało mu się zachować czyste konto. W Łodzi, gdzie na trybunach zasiadło 15 726 widzów, nasz bramkarz również stanął na wysokości zadania i nie dał sobie strzelić gola. Pomimo głośnego dopingu miejscowych kibiców, a także fanów „Stalówki”, udało mu się utrzymać nerwy na wodzy.

Atmosfera na meczu była naprawdę bardzo dobra. Fajnie zagrać przy tak dużej widowni. Mimo mojego wieku nie denerwowałem się – wyjaśniał spokojnie Łukasz.

Wypełniony kibicami stadion na długo pozostanie jednak w pamięci. – Wrażenie było duże. Nie spodziewałem się, że będzie tak głośno. Stadion i publika – ekstraklasa – podsumował Łukasz Konefał.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni