Kacper Śpiewak odchodzi – DZIĘKUJEMY!

Kacper Śpiewak nie będzie dłużej piłkarzem Stalówki. Piłkarz po aktywowaniu klauzuli odstępnego przenosi się do I-ligowca Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Wychowanek Stalówki nie będzie dłużej piłkarzem zielono-czarnych. Kacper Śpiewak rozegrał dla naszego klubu 35. spotkań w barwach pierwszej drużyny. Były to mecze rozgrywane na szczeblu centralnym (2. liga) oraz w Pucharze Polski.

20-latek w minnionej rundzie przeszedł istną metamorfozę. Za sprawą trenera Szymona Szydełko został przesunięty z pozycji środkowego obrońcy na pozycję napastnika i odpłacił się za zaufanie fantastyczną rundą. Nasz młodzieżowiec ośmiokrotnie pakował piłkę do siatki rywali notując przy tym jedną asystę I stopnia oraz dwie asysty II stopnia. „Śpiewny” do swojego ligowego dorobku dołożył jeszcze jedną bramkę oraz asystę w obecnej edycji Pucharu Polski.

Umowa zawodnika, która obowiązywała jeszcze przez rok została rozwiązana z powodu aktywowania klauzuli zapisanej w kontrakcie przez I-ligowca z Niecieczy.

Kacprowi serdecznie dziękujemy za reprezentowanie zielono-czarnych barw oraz życzymy sukcesów w dalszej karierze sportowej!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni