Grzegorz Janiszewski: Remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem

Grzegorz Janiszewski pochwalił młodego zawodnika oraz odniósł się do niedawnego meczu ze Zniczem Pruszków – Jego debiut wypadł na plus – mówi o Macieju Siudaku obrońca naszego zespołu

Mecz ze Zniczem Pruszków nie zakończył się po myśli naszych zawodników. „Stalówka” z boiska zeszła pokonana, a rywal zgarnął trzy punkty. – Niestety przegraliśmy to spotkanie. Uważam, że zagraliśmy średni mecz. Wszystko było w takim wolnym tempie. Nie wiem, z czego to wynikało. Słabo weszliśmy w to spotkanie i nie mogliśmy zagrać tego, co zazwyczaj gramy, czyli szybszej piłki, ale mimo tego stworzyliśmy w pierwszej połowie sytuacje bramkowe, których nie wykorzystaliśmy i to po prostu się zemściło. Z gry i sytuacji myślę, że remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem – wspominał Grzegorz Janiszewski.

Grzegorz w trakcie meczu z drużyną z Pruszkowa nie bał się ryzykownych interwencji. – To nie jest tak, że jak w Grudziądzu dostałem czerwoną kartkę, to teraz nie będę próbował wślizgów. Będę je wykonywał, jak będę tego pewny. Mam nadzieję, że wszystkie będą skuteczne – uśmiechał się nasz piłkarz.

W spotkaniu ze Zniczem okazję do debiutu w zielono-czarnych barwach otrzymał Maciej Siudak. Nasz młody zawodnik spisał się dobrze, co potwierdza bardziej doświadczony kolega z linii defensywnej. – Maciek spisał się dobrze. Nie było czuć, że to debiutant. Robił co mógł, ale niestety zera z tyłu nie było. Starał się, wybronił kilka sytuacji i uważam, że jego debiut wypadł na plus – skomentował Grzegorz Janiszewski.

Przypominamy, że rozmowę z naszym młodym bramkarzem można przeczytać TUTAJ.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni