Do Torunia po zwycięstwo

W 14. kolejce II ligi Stal Stalowa Wola zmierzy się z Elaną Toruń. Spotkanie odbędzie się w Toruniu, w sobotę 19 października o godzinie 14:00.

Przed naszymi zawodnikami kolejne w tym sezonie spotkanie wyjazdowe. I zarazem kolejne, o którym możemy mówić, że jego stawką jest „sześć punktów”. Zielono-czarni w 14. serii gier II ligi zmierzą się w Toruniu z Elaną.

To rywal, który w tabeli zajmuje miejsce czternaste. „Stalówka” jest szesnasta. Elana do tej pory zgromadziła 14 punktów, a więc dwa „oczka” więcej niż Stal. W meczach na własnym stadionie torunianie w tym sezonie odnieśli trzy zwycięstwa, jeden mecz zremisowali, a w trzech musieli uznać wyższość rywala. Przed nami trudne zadanie – przypomnijmy tylko, że Elana w poprzednim sezonie zajęła czwarte miejsce w tabeli. Blisko była więc wywalczenia sobie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Co przed tym spotkaniem mówi Szymon Szydełko, trener naszej Stali Stalowa Wola? Zapraszamy na nasz materiał wideo:

STALÓWKA tv. Trener Stali przed meczem z Elaną Toruń.

???Trener Szymon Szydełko opowiada o przygotowaniach do meczu z Elaną oraz prosi kibiców o wsparcie.??⏰ Początek meczu Elana-Stal, sobota godz.14

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Freitag, 18. Oktober 2019

Nasi piłkarze po ostatniej porażce w Polkowicach liczą teraz, że z Torunia uda im się przywieść przynajmniej punkt. – Mamy tę rundę bardzo ciężką ze względu na te wyjazdy i musimy zbierać punkty – najwięcej ile się tylko da. Czy to remis, czy trzy punkty – musimy je łapać, bo potem będzie nam łatwiej w tych spotkaniach u siebie – powiedział nam Filip Wójcik.

Mecz Elana Toruń – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę, 19 października. Początek spotkania w Toruniu o godzinie 14:00. Spotkanie poprowadzi Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni